Všichni dodavatelé elektřiny a plynu nejsou stejní

12/4/2019
Domácnosti

Jakým směrem se bude vyvíjet energetika? Jak bude vypadat vztah dodavatele energií s odběrateli? Dodavatel, který bude chtít zůstat konkurenceschopný, bude muset zajistit svým zákazníkům maximální komfort a nabídnout spolehlivost a pružnost svých služeb. Společnost Alpiq je na takovou budoucnost připravena.

Alpiq je švýcarská společnost se stoletou zkušeností působení na energetickém trhu. Díky vlastnímu unikátnímu on-line řešení přiblíží problematiku dodávky energie na úroveň služeb, které svým klientům poskytují moderní banky. 

Co skutečně znamená „on-line“? 

Alpiq na český trh přináší 100 % online změny dodavatele elektřiny a plynu. Toto řešení nabízí při podpisu smlouvy, kdy si budoucí zákazník vybere nejvhodnější produkt buď na základě rady webového průvodce, nebo na základě přímého zadání svých parametrů spotřeby.

Tisknutí, papírování a zasílání podepsaných smluv tam a zpět, to je energetika minulosti. U Alpiqu po výběru produktu stačí pouze nahrát poslední fakturu od svého současného dodavatele. Po jejím nahrání se předvyplní veškeré důležité smluvní údaje, které jsou potřebné pro uzavření smlouvy. Zákazník pak pouze zadá způsoby placení a vše potvrdí. Poté mu přijde e-mail, ve kterém jsou veškeré další instrukce a dokumenty, které stačí podepsat buď myší, nebo na dotykové obrazovce počítače či mobilu. Celý proces nezabere více než 3 minuty času.

Co je v nabídce?

Alpiq chce v České republice nabídnout elektřinu a plyn nejen domácnostem, ale i podnikatelům a podnikům za férovou cenu. Nabídka obsahuje jak standardní elektřinu a plyn, tak i zelenou elektřinu z obnovitelných zdrojů. Společnostem a drobným podnikatelům kromě elektřiny a plynu nabízí online řešení, velkým firmám komfort v podobě individuálního přístupu.

Bez fíglů a sankcí

Se svými zákazníky chce jednat otevřeně, transparentně a férově. Každá domácnost si může Alpiq vyzkoušet a pokud nebude spokojena, může i ze smlouvy na dobu určitou, kdykoliv odstoupit, a to bez jakýchkoliv sankcí. Toto je důkaz toho, že to Alpiq myslí vážně.

Férová cena, 100% online změna dodavatele a žádné sankce pro domácnosti jsou jen začátek a ukazují směr, jakým se chce společnost i nadále ubírat. Alpiq bude i v budoucnu nabízet moderní řešení, která usnadňují zákazníkům život. K tomu všemu navíc nabízí tradici a zázemí silné energetické švýcarské společnosti.

Zjistěte, jak je to snadné na www.alpiq-energy.cz.

 

Zpět na seznam článků
Nejčtenější články
Iamge of Všichni dodavatelé elektřiny a plynu nejsou stejní article

Všichni dodavatelé elektřiny a plynu nejsou stejní

12/4/2019
Domácnosti
Firmy
Iamge of Rady, jak ušetřit article

Rady, jak ušetřit

11/20/2019
Domácnosti
Firmy
Iamge of Jaký je rozdíl mezi dodavatelem a distributorem energií? article

Jaký je rozdíl mezi dodavatelem a distributorem energií?

7/11/2019
Domácnosti
Firmy
Iamge of Jak snížit účty za elektřinu a plyn? article

Jak snížit účty za elektřinu a plyn?

7/11/2019
Domácnosti
Firmy

Na našich stránkách používáme cookies. Tyto soubory nám pomáhají s měřením efektivity navštívených stránek a získáváním informací pro to, abychom mohli zlepšit naše produkty, služby a komunikaci